Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

Przemysłowe odkurzacze warsztatowe

Centralne jednostki ssące

Centralne odkurzacze przemysłowe, które mogą być używane w warunkach, gdzie konieczne jest odbieranie lub transportowanie dużych ilości pyłu, ziarnistych odpadów lub innych materiałów bezpośrednio lub przez instalację centralnego odkurzania.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe warsztatowe

Obróbka metalu, chłodziwa, oleje

Odkurzacze przemysłowe przeznaczone do pracy przy obróbce metalu, zbieraniu suchych lub zaolejonych wiórów oraz odbiorze i filtracji chłodziw oraz oleju. Wyposażone w perforowane kosze separacyjne oraz zbiorniki o pojemności do 1000 litrów.

Więcej

Profesjonalny odkurzacz warsztatowy

Cyklofiltry, pyłofiltry i separatory

Silosy, cyklofiltry, separatory i zbiorniki o różnych pojemnościach i sposobach rozładunku, wyposażone w zespół filtrów oraz cyklon. Praktyczne i skuteczne rozwiązania, dostosowane do centralnych i mobilnych jednostek ssących o wysokiej wydajności.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe ATEX

Oferujemy szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych przeznaczonych do pracy w Strefie Ex:

ATEX 22

ATEX 21

ATEX 2 

ATEX 1 

ATEX

Odpowiednie do pracy w Strefie Ex

Proszę wybrać poniżej oznaczenie ATEX, aby przejść do urządzeń odpowiednich do pracy w wyznaczonej strefie:

ATEX 22

ATEX 21

ATEX 2 

ATEX 1 

Odkurzacze dla przemysłu - warsztawe

Systemy transportu pneumatycznego

Szeroki wachlarz urządzeń WIRVAC umożliwia konstruowanie systemów transportu pneumatycznego opartego o nasze jednostki ssące z różnymi metodami rozładunku. Nasz zespół dobierze rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Więcej

Ładowarki próżniowe

Ładowarki próżniowe

Potężne i wielozadaniowe jednostki ssące umieszczone na samochodach ciężarowych lub przyczepach, o parametrach pozwalających zasysać wszystkie rodzaje materiałów: żwir, gruz, tłuczeń, ale także drobniejsze zanieczyszczenia jak pyły oraz osady i ciecze.

Więcej

Systemy odpylania

Systemy i instalacje odpylania

Charakterystyczną cechą wszystkich urządzeń, zarówno tych stanowiskowych jak i kompletnych, zaprojektowanych systemów odpylania jest odpowiednio dobrany przepływ powietrza dopasowany do planowanej aplikacji oraz wysoka skuteczność filtracji.

Więcej