Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

dragonfly

Dragonfly – mobilność bez kompromisów

Kupno czy wynajem nawet najmocniejszego odkurzacza, dzięki któremu zaprowadzimy upragnione porządki na terenie zakładu czy w wykonywanej pracy, zwyczajnie nie ma sensu, jeżeli nie posiadamy wystarczającej przestrzeni na sensowne rozstawienie urządzenia. Na szczęście z pomocą przychodzi mobilna alternatywa, do ciężkich sprzętów – Sibilia Dragonfly.

Odkurzacz mobilny Dragonfly

Dla Klientów, którzy nie posiadają odpowiedniej ilości przestrzeni zakładowej, a charakter ich pracy wymaga przeprowadzenia konkretnych procesów porządkowych, Wirexim zapewnia odkurzacze Sibilia Dragonfly. Urządzenie wyposażone zostało w wysokowydajną pompę Roots’a, która napędzana jest przez silniki Diesla o mocy od 22 do 75 kW, a za wysoką jakość filtracji odpowiada filtr główny o dużej powierzchni, (w zależności od wybranego wariantu) zapewniając powierzchnię filtracyjną w granicach od 72.000 cm2 do 162.000 cm2. Odkurzacz wyposażony jest również w system automatycznego oczyszczania filtra, a nad bezpieczeństwem przebiegania procesów czuwa filtr bezpieczeństwa, którego powierzchnia sięga do 95.000 cm2.

Odkurzacz Dragonfly wyposażono również w wydajny hydrauliczny system pozycjonowania i szybkiego rozładunku do worków BIG-BAG za pomocą zaworu zrzutowego DN250. Wyładunek zebranego przez odkurzacz odpadu, może być dokonywany również w wygodny sposób, poprzez podstawienie bezpośrednio do kontenera, na terenie prac.
Odkurzacz charakteryzuje się trwałą i solidną, wytłumioną obudową dzięki której wykona swoją pracę bez niepożądanych awarii w trudnych warunkach przemysłowych o charakterze chemicznym, energetycznym, maszynowym, metalurgicznym – a także w wielu innych. Stalowa struktura typu „monoblok” zastosowana w urządzeniu, połączona została wraz z obudową – dając doskonałe rezultaty użytkowania.

Wszystko to sprawia, że Dragonfly jest gotowy do pracy zaraz po dostarczeniu na wskazane przez Klienta miejsce. Jak wspomnieliśmy powyżej, świetnie sprawdzi się w wielu rodzajach przemysłów, natomiast w terenie miejskim – może zostać skutecznie użyty jako aktywne wsparcie w czasie remontów mieszkań, kamienic czy prywatnych domów, a także wszystkich prac charakteryzujących się generowaniem wysokiej ilości odpadów. Dragonfly gotowy jest bowiem do działania zaraz po dostarczeniu – bez stresów i problemów związanych z rozładunkiem i innymi działaniami.

Warto również wspomnieć, że wydajny odkurzacz Dragonfly może zostać wykonany dla Klientów w dwóch wersjach – elektrycznej, lub z silnikiem Diesla, a także w wersji zgodnej ze standardami ATEX – co czyni go jednym z niewielu urządzeń tej kategorii o wszechstronnym zastosowaniu, jednak jego najważniejszą cechą pozostaje fakt, że odkurzacz ten pomimo mobilnego charakteru – zachowuje swoją wydajność, bez potrzeby pójścia na kompromisy, którymi cechują się inne urządzenia z tego segmentu. W połączeniu z wachlarzem zastosowań i rozsądnymi kosztami eksploatacji – czyni to Dragonfly również pożądanym przez firmy świadczące usługi z zakresu czystości, ponieważ dzięki swojej budowie z powodzeniem może być stosowany do takich usług jak czyszczenie ulic oraz parkingów, chodników, czy przeprowadzanie remontów w kamienicach lub w bloku. Dla właścicieli prywatnych domów, Dragonfly z powodzeniem posłuży do pozbycia się resztek niechcianych materiałów, pozostałych np. po modernizacji posiadłości – jak słoma czy żużel. Przyda się również do zastosowań nietypowych, jak pozbycie się piasku ze zbiorników w oczyszczalniach ścieków.