Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

Kompletne rozwiązania do czyszczenia przemysłowego Ładowarki próżniowe Specjalnie zaprojektowane do odsysania, wydobywania i transportu pneumatycznego materiałów sypkich i ciekłych Ładowarki próżniowe SIBILIA Przykłady rozwiązań Przejezdne maszyny ssące Sibilia od 22 do 75kW Odkurzacze mobilne Przejezdne maszyny ssące Sibilia Dragonfly wyposażone w pompę Roots’a Sibilia Dragonfly Ładowarki próżniowe Wypożyczalna odkurzaczy przemysłowych Ex (ATEX) Wynajem odkurzaczy Oferujemy urządzenia ssące wraz z separatorami. Działamy na terenie całej Polski Zestaw czyszczący na samochodzie Dostępne urządzenia Zbiorniki używane w dużych systemach ssących Separatory i pyłofiltry Zbiorniki o różnych rozmiarach i pojemnościach, dostosowane do wysokiej wydajności pracy cyklonu Przykłady rozwiązań Realizacje Akcesoria do odkurzaczy Chętnie pomożemy z doborem odpowiednich akcesoriów do odkurzaczy przemysłowych Węże i akcesoria do odkurzaczy przemysłowych Mobilne i stacjonarne odkurzacze przemysłowe Odkurzacz przemysłowy Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, dystrybucją oraz serwisem odkurzaczy przemysłowych Odkurzacze przemysłowe Realizacje Przemysłowe systemy centralnego odkurzania Odkurzacz centralny Zespół specjalistów pomoże dobrać, zaprojektować i wycenić system centralnego odkurzania Przykłady rozwiązań Realizacje
Przemysłowe odkurzacze warsztatowe

Centralne jednostki ssące

Centralne odkurzacze przemysłowe, które mogą być używane w warunkach, gdzie konieczne jest odbieranie lub transportowanie dużych ilości pyłu, ziarnistych odpadów lub innych materiałów bezpośrednio lub przez instalację centralnego odkurzania.

Więcej

Ładowarki próżniowe

Ładowarki próżniowe

Potężne i wielozadaniowe jednostki ssące umieszczone na samochodach ciężarowych lub przyczepach, o parametrach pozwalających zasysać wszystkie rodzaje materiałów: żwir, gruz, tłuczeń, ale także drobniejsze zanieczyszczenia jak pyły oraz osady i ciecze.

Więcej

Profesjonalny odkurzacz warsztatowy

Cyklofiltry, pyłofiltry i separatory

Silosy, cyklofiltry, separatory i zbiorniki o różnych pojemnościach i sposobach rozładunku, wyposażone w zespół filtrów oraz cyklon. Praktyczne i skuteczne rozwiązania, dostosowane do centralnych i mobilnych jednostek ssących o wysokiej wydajności.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe ATEX

Oferujemy szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych przeznaczonych do pracy w Strefie Ex:

ATEX 22

ATEX 21

ATEX 2 

ATEX 1 

ATEX

Odpowiednie do pracy w Strefie Ex

Proszę wybrać poniżej oznaczenie ATEX, aby przejść do urządzeń odpowiednich do pracy w wyznaczonej strefie:

ATEX 22

ATEX 21

ATEX 2 

ATEX 1 

Odkurzacze dla przemysłu - warsztawe

Systemy transportu pneumatycznego

Szeroki wachlarz urządzeń WIRVAC umożliwia konstruowanie systemów transportu pneumatycznego opartego o nasze jednostki ssące z różnymi metodami rozładunku. Nasz zespół dobierze rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe warsztatowe

Obróbka metalu, chłodziwa, oleje

Odkurzacze przemysłowe przeznaczone do pracy przy obróbce metalu, zbieraniu suchych lub zaolejonych wiórów oraz odbiorze i filtracji chłodziw oraz oleju. Wyposażone w perforowane kosze separacyjne oraz zbiorniki o pojemności do 1000 litrów.

Więcej

Systemy odpylania

Systemy i instalacje odpylania

Charakterystyczną cechą wszystkich urządzeń, zarówno tych stanowiskowych jak i kompletnych, zaprojektowanych systemów odpylania jest odpowiednio dobrany przepływ powietrza dopasowany do planowanej aplikacji oraz wysoka skuteczność filtracji.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe WIRVAC

Stosowane w wielu branżach odkurzacze warsztatowe są gwarancją zachowania poszczególnych urządzeń we właściwej kondycji. Odpowiednia higiena pracy pozwala bowiem na przedłużenie ich żywotności. Jedynym słusznym sposobem dbania o czystość w obrębie hal produkcyjnych jest odkurzacz dla przemysłu. Wybierając odpowiedni, dostosowany do własnych potrzeb model, zyskuje się pewność utrzymania czystości na właściwym poziomie. Proponowane przez nas odkurzacze dla przemysłu stanowią sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu skutecznie pomagają dbać o zachowanie higieny pracy w tego typu miejscach.

PRZEZNACZENIE ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH

Oferujemy odkurzacze centralne i mobilne odkurzacze dla przemysłu (także w wersji dla Strefy Ex – ATEX 22, 21, 2, 1). Urządzenia te przeznaczone są do zbierania pyłów, wiórów, oleju i chłodziwa w przemyśle, to także systemy odpylania, odpylacze filtracyjne, odciągi, odsysacze, separatory, cyklony i pyłofiltry. Jego szerokie zastosowanie sprawia, że odkurzacz przemysłowy doskonale nadaje się do użycia w wielu gałęziach przemysłu. Zapewnia on zachowanie odpowiedniej czystości w obrębie hal produkcyjnych czy na budowie. Odkurzacz dla przemysłu idealnie sprawdza się w takich branżach jak:

Odkurzacz przemysłowy - podział na grupy

Aby ułatwić Państwu dobór urządzenia, pogrupowaliśmy oferowane przez nas odkurzacze przemysłowe, biorąc pod uwagę najczęściej spotykane rodzaje zapotrzebowania w kierowanych do nas zapytaniach ofertowych. Do zaproponowania mamy między innymi odkurzacz warsztatowy, dla przemysłu tekstylnego i wiele innych. Aby przejść dalej należy wybrać grupę rozwiązań najbardziej odpowiednią do planowanej aplikacji. W zależności od przeznaczenia możemy zaproponować następujące odkurzacze przemysłowe:

Odkurzacze przemysłowe ogólnego przeznaczenia

Uniwersalne

Gama uniwersalnych odkurzaczy przemysłowych o szerokim spektrum zastosowań.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe do chłodziw i oleju

Chłodziwa i oleje

Odkurzacz przemysłowy przeznaczony do zbierania oleju, chłodziwa i innych cieczy.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe zasilane sprężonym powietrzem

Pneumatyczne

Pneumatyczne odkurzacze przemysłowe – zasilane sprężonym powietrzem.

Więcej

Duże odkurzacze przemysłowe i centralne jednostki ssące

Jednostki centralne

Centralne jednostki ssące do pracy z instalacjami centralnego odkurzania w przemyśle.

Więcej

Ładowarki próżniowe i odkurzacze przemysłowe na samochodach

Ładowarki próżniowe

Urządzenia przemysłowe montowane na podwoziach ciężarowych lub naczepach.

Więcej

Odkurzacz dla przemysłu

Specjalistyczne

Odkurzacze przemysłowe na linie produkcyjne (OEM) oraz do nietypowych zastosowań.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe specjalistyczne ATEX, Klasa H

Mniejsze do Strefy Ex

Mniejszy odkurzacz przemysłowy ATEX oraz do pracy z pyłami Klasy H.

Więcej

Odkurzacze profesjonalny warsztatowy

Do elektronarzędzi

Odkurzacze do współpracy z elektronarzędziami oraz narzędziami pneumatycznymi.

Więcej

Akcesoria i węże WIRVAC

Akcesoria i węże

Akcesoria, węże, ssawy przemysłowe i filtry do odkurzaczy przemysłowych.

Więcej

Rozwiązania dla przemysłu

Zamiatarki przemysłowe i maszyny czyszczące

Znaleźć u nas można nie tylko dobrej jakości odkurzacz warsztatowy. Oferujemy też najwyższej jakości zamiatarki przemysłowe i automaty szorująco-zbierające (prowadzone ręcznie lub z fotelem operatora), szorowarki, polerki, odkurzacze samojezdne, elektryczne wózki pociągowe, odkurzacze do liści itp. Wybierając tego typu odkurzacz profesjonalny, należy kierować się między innymi wielkością czyszczonej powierzchni oraz wygodą operatora.

Zamiatarki przemysłowe

Zamiatarki miejskie całoroczne

Profesjonalne całoroczne zamiatarki komunalne z klimatyzowaną i ogrzewaną kabiną operatora oraz wyposażone w silnik KUBOTA Turbo Diesel 44,2 KM.

Więcej

Zamiatarka

Zamiatarki przemysłowe

Spełniające najnowsze standardy techniczne zamiatarki przemysłowe przeznaczone do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz obiektów.

Więcej

Automat szorujący

Automaty szorująco-zbierające

Szorowarki prowadzone ręcznie oraz automaty szorująco-zbierające z trakcją oraz fotelem operatora, charakteryzujące się zwrotnością i wysoką wydajnością.

Więcej

Doświadczenie i uznanie w branży

Historia sukcesu naszej firmy produkującej odkurzacze dla przemysłu to wynik partnerskiej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi producentami oraz uczciwości w prowadzeniu interesów na przestrzeni wielu lat. Zamieszczone poniżej liczby mówią same za siebie – wybierając odkurzacze profesjonalne naszej produkcji, zyskuje się gwarancję najwyższej jakości:

LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

MODELI ODKURZACZY

INSTALACJI CENTRALNYCH

Odkurzacz przemysłowy
Sprzedaż - Wynajem - Serwis

Sprzedaż odkurzaczy przemysłowych, separatorów i jednostek centralnych

Sprzedaż odkurzaczy przemysłowych

W naszej ofercie znajdą Państwo mobilne odkurzacze profesjonalne dla przemysłu oraz kompletną gamę urządzeń przemysłowych niezbędnych przy budowie instalacji centralnego odkurzania w obiektach zakładów przemysłowych (ładowarki próżniowe, centralne jednostki ssące, separatory, cyklofiltry, pyłofiltry, elementy rurociągów, szafy sterowania itd).

Więcej

Wynajem odkurzaczy przemysłowych

Wynajem odkurzaczy przemysłowych

Oferta wynajmu skierowana jest przede wszystkim do klientów obsługujących duże inwestycje, gdzie problemem jest dostępność nowoczesnego i niezawodnego parku maszynowego zwłaszcza w przypadku prac wykonywanych nieregularnie lub prac interwencyjnych. W tym przypadku odkurzacz dla przemysłu na wynajem to idealna opcja.

Więcej

Serwis odkurzaczy przemyslowych

Serwis odkurzaczy przemysłowych

Serwis Centralny firmy Wirexim wykonuje przeglądy okresowe mechaniczne i elektryczne, konserwacje jednostek ssących i instalacji centralnych, dokonuje wymiany filtrów oraz zapewnia kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną centralnych oraz mobilnych odkurzaczy przemysłowych. Naprawimy każdy odkurzacz profesjonalny.

Więcej

Projektowanie instalacji centralnego odkurzania i odpylania

Przy projektowaniu instalacji centralnych na odkurzacz przemysłowy koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach klientów. Połączenie wiedzy i szerokiej gamy produktów sprawia, że nasza firma jest w stanie zaproponować rozwiązania zawsze spełniające oczekiwania naszych klientów. Zaoferować możemy odkurzacze warsztatowe, dla przemysłu farmaceutycznego czy tekstylnego — wszystko, czego potrzebujesz.

Odkurzacze przemysłowe jednofazowe
Odkurzacze przemysłowe do cieczy
Odkurzacze przemysłowe pionowe KV
Odkurzacze przemysłowe ze stali nierdzewnej
Odkurzacze przemysłowe trójfazowe
Odkurzacze przemysłowe poziome KH

Prześlij nam wstępne założenia projektu instalacji

Nasz projektant skontaktuje się z Tobą i dobierze rozwiązanie odpowiednie do planowanej aplikacji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ DOBORU URZĄDZENIA