Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

WIREXIM – Odkurzacze przemysłowe

WIRVAC - Odkurzacze przemysłowe

Firma Wirexim

Firma Wirexim Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. W tych latach firma zdobyła uznanie całej branży przemysłowej potwierdzone wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Nieustannie poszerzana oferta rozwiązań przemysłowych oparta o najwyższej jakości urządzenia oraz doskonalony od lat serwis odkurzaczy przemysłowych to podstawy zaufania, jakim wielu długoletnich klientów obdarza markę WIRVAC, wprowadzaną konsekwentnie na rynek przemysłowy przez firmę WIREXIM.

Marka WIRVAC

Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość produktów i komfort użytkowania, a co za tym idzie skuteczność i pełne zadowolenie klientów końcowych, dokładamy wszelkich starań, aby marka WIRVAC obejmowała jak najszerszą gamę najbardziej wydajnych rozwiązań przemysłowych oraz urządzeń renomowanych producentów takich jak Sibilia (IT), Kevac (IT), DU-PUY (IT) Kerstar (UK) oraz wielu innych fabryk uznanych w całej Unii Europejskiej.

Historia sukcesu

Historia sukcesu firmy to wynik partnerskiej współpracy z producentami odkurzaczy przemysłowych, wymiany doświadczeń zawodowych z partnerami biznesowymi, ciągłej gotowości do konsultacji technicznych przy projektowaniu nowych rozwiązań i uczciwości w prowadzeniu interesów na przestrzeni wielu lat.

Czym się zajmujemy

61 % Sprzedaż nowych urządzeń
12 % Projektowanie instalacji
9 % Przeglądy okresowe
7 % Serwis pogwarancyjny
6 % Wynajem odkurzaczy
5 % Fachowe doradztwo
Marka WIRVAC

Siedziba

Siedziba firmy WIREXIM