Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

Klucz do optymalizacji kosztów dzięki modernizacji odkurzaczy centralnych

W świecie biznesu, gdzie liczy się każda złotówka i minuta pracy, modernizacja instalacji odkurzaczy centralnych staje się nie tyle opcją, co koniecznością. Jako firma specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach odkurzania przemysłowego i komercyjnego, chcemy podkreślić, jak ważne jest inwestowanie w nowoczesne technologie w celu zwiększenia wydajności i oszczędności przedsiębiorstwa.

Sprzątanie zakładu przez człowieka

Odkurzacze przemysłowe Wirexim – Niezbędny sprzęt dla efektywności i oszczędności w różnych branżach przemysłowych

Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w nowoczesnym przemyśle odgrywa zaawansowany system odkurzania? Odkurzacze przemysłowe i systemy odpylające to nie tylko utrzymanie czystości, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i efektywności pracy. W dzisiejszym wpisie zagłębimy się w świat remontów i modernizacji instalacji centralnego odkurzania, ukazując, jak kluczowe są te działania dla każdego przedsiębiorstwa.

Zaawansowane systemy odkurzania w nowoczesnym przemyśle

Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w nowoczesnym przemyśle odgrywa zaawansowany system odkurzania? Odkurzacze przemysłowe i systemy odpylające to nie tylko utrzymanie czystości, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i efektywności pracy. W dzisiejszym wpisie zagłębimy się w świat remontów i modernizacji instalacji centralnego odkurzania, ukazując, jak kluczowe są te działania dla każdego przedsiębiorstwa.

Odkurzacz przemysłowy

Odkurzacze Przemysłowe Wirexim – Rewolucja w czystości i wydajności

W świecie przemysłu, gdzie czystość i efektywność są kluczowe, odkurzacze przemysłowe Wirexim wyznaczają nowe standardy. Od 1994 roku firma Wirexim Sp. z o.o. nieprzerwanie dostarcza rozwiązania, które nie tylko utrzymują miejsca pracy w należytej czystości, ale także przyczyniają się do zwiększenia produktywności. Dzięki naszym odkurzaczom przemysłowym WIRVAC, oferujemy nie tylko sprzęt, ale kompleksowe rozwiązania dla każdej branży.

Nabycie czy najem profesjonalnego odkurzacza przemysłowego? Sibilia S10

Prowadzenie firmy to nie tylko codzienne decyzje, ale również długoterminowe strategie, które wpływają na efektywność i wydajność przedsiębiorstwa. Jednym z kluczowych wyborów, z którymi trzeba się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego odkurzacza przemysłowego. Na rynku dostępne są różnorodne modele, a zrozumienie ich technicznych aspektów jest kluczowe. W jaki sposób więc podjąć właściwą decyzję?

Rodzaje kurzu

Utarło się stwierdzenie – że kurz jest jednym i tym samym, bezkształtną masą powstającą w procesie produkcji. Nic bardziej mylnego – dzisiaj przyjrzymy się rodzajom kurzu – które mogą pojawić się w Twoim przedsiębiorstwie i wytłumaczymy dlaczego niezwłocznie należy
je usunąć przy pomocy profesjonalnego odkurzacza.

Wiosenne porządki w biznesie

Wiosenne porządki – to właśnie ta fraza najbardziej kojarzy nam się z nadejściem pierwszych ciepłych dni w roku. I chociaż może się wydawać, że to zimą oraz jesienią nasze ręce będą pełne prac porządkowych – to również i wiosną należy odpowiednio się przygotować.
Wiosenne porządki czas zacząć!

Odkurzacze do przemysłu Wirexim

Asortyment odkurzaczy Wirexim, zarówno do czyszczenia przemysłowego, jak i drobnych prac pozostaje jednym z najlepszych rozwiązań na rynku. Nasze odkurzacze zależnie od modelu nadają się do każdego rodzaju pracy, oraz do czyszczenia powstałych zanieczyszczeń – zarówno tych uporczywych, niebezpiecznych, jak i powstałych na co dzień. Odkurzacze Wirexim można wykorzystywać w rozmaitych gałęziach przemysłu, o czym przekonasz się czytając poniższy wpis na blogu.

Odkurzacz w przemyśle farmaceutycznym

W przemyśle farmaceutycznym zawsze należy przestrzegać szeregu norm i przepisów związanych tokiem tworzenia produktu. Jego zanieczyszczenia są bowiem niedopuszczalne i mogą doprowadzić do szeregu problemów prawnych i zdrowotnych. W dzisiejszym wpisie, przyjrzymy się jak niepożądany pył wpływa na pracę zakładu farmaceutycznego oraz jak przeciwdziałać stratom finansowym w przemyśle dzięki użyciu odpowiednich odkurzaczy.

Czy Twój zakład potrzebuje systemu odpylającego?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą posiadającym zakład produkcyjny, nie wykluczone – że na Twojej drodze pojawi się kwestia zainwestowania w system odpylający. W poniższym wpisie nie tylko odpowiemy na pytanie, czy będzie to konieczne, ale wyjaśnimy również dlaczego profesjonalny system odpylający może okazać się lepszą inwestycją, od zaawansowanego technicznie odkurzacza, które również mają swoich zwolenników.

Ochrona przed pyłem drzewnym

Wielu przedsiębiorców zmaga się z problemem pyłu drzewnego, w trakcie obróbki surowców podczas procesu wytwarzania swoich produktów. Czym jest pył drzewny, co powoduje, czy szkodzi oraz jak go unikać i jak usunąć pył drzewny – te zagadnienia poruszymy w dzisiejszym wpisie na blogu Wirexim.

Odkurzacz przemysłowy – wybór i pierwsze kroki

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe, stały się niezbędnym elementem pozwalającym na utrzymanie czystości w miejscu pracy. Ich głównym zadaniem jest nie tylko usuwanie odpadów, ale również ograniczanie poziomu zapylenia w zakładzie. Tego rodzaju urządzenie znacząco różni się od tych znanych w naszych domach. Po czym poznać, że w Twoim zakładzie potrzebny jest odkurzacz WIRVAC?

dragonfly

Dragonfly – mobilność bez kompromisów

Kupno czy wynajem nawet najmocniejszego odkurzacza, dzięki któremu zaprowadzimy upragnione porządki na terenie zakładu czy w wykonywanej pracy, zwyczajnie nie ma sensu, jeżeli nie posiadamy wystarczającej przestrzeni na sensowne rozstawienie urządzenia. Na szczęście z pomocą przychodzi mobilna alternatywa, do ciężkich sprzętów – Sibilia Dragonfly.

szorowarki

Maszynowe czyszczenie podłóg

Utrzymanie czystości w zakładach produkcyjnych oraz w obiektach użyteczności publicznej, jak magazyny, szpitale czy sale restauracyjne o dużej powierzchni – nie należy do najprostszych zadań. Z racji swojej wielkości oraz panujących tam warunków, podłogi w tych obiektach są nieustannie narażone na zabrudzenia rujnujące estetykę pomieszczeń w których przebywają klienci, a dodatkowo wpływają na samopoczucie pracowników i w niektórych przypadkach mogą powodować zagrożenie.

Zimowe porządki w biznesie

Chociaż zima kojarzy nam się przede wszystkim z błogim spokojem i wieczorami spędzonymi pod kocem z kubkiem gorącego kakao – to na upragniony spokój należy najpierw zapracować. Niestety, podobnie jak jesienią, zima jest porą roku, która charakteryzuje się generowaniem sporej ilości odpadów – i nieustannej walki o porządek oraz klientów. Zwłaszcza w sektorze usług.

Odpylanie w zakładzie pracy

W przeważającej części zakładów przemysłowych, poddawane obróbce materiały generują duże ilości zanieczyszczeń. Zależnie od wagi, część z nich opada na podłogę i aby je zebrać, z powodzeniem można wykorzystać odkurzacz przemysłowy. Istnieją jednakże zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu – pyły i drobne cząsteczki, które charakteryzują się nie tylko szkodliwością dla zdrowia pracowników, ale dostają się również do wnętrz maszyn przemysłowych, powodując ich szybsze zużywanie. Właśnie dlatego pyłów tych należy pozbyć się nim spowodują nieodwracalne szkody.

Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy przemysłowych

Użytkując urządzenie jakim jest odkurzacz przemysłowy, niezwykle istotnym staje się również dobór właściwych akcesoriów, które przyjdzie nam z ową maszyną stosować.
Wbrew pozorom, wykorzystanie tanich elementów, lub zaprzestanie ich wymiany, może powodować znaczny spadek wydajności urządzenia.

Odkurzacz do wiórów i chłodziwa

Odkurzacze do wiórów i chłodziwa

Podczas procesu obróbczego powstaje cała masa odpadów, która bardzo często zmieszana z chłodziwem zalega wokół maszyny lub trafia do wspólnego zbiornika. Oczywiście ciecze chłodzące mogą zostać wykorzystane ponownie. Żeby jednak było to możliwe, należy obydwa materiały dokładnie od siebie oddzielić i przefiltrować, co możemy zrobić odpowiednim odkurzaczem przemysłowym.

Odkurzacz dla przedsiębiorstwa

Odkurzacz przemysłowy dla przedsiębiorstwa

Rynek przemysłowy w Polsce w dalszym ciągu gwałtownie się rozwija. Bez wątpienia wpływ mają na to nowoczesne technologie, które nie tylko rewolucjonizują sposób, w jaki produkowane są dobra konsumenckie, ale oddziałują również na codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Uwidacznia się to przede wszystkim w zmniejszeniu kosztów produkcji oraz ogólnej poprawie warunków pracy w zakładzie.

odkurzacz przemysłowy

Wybieramy odkurzacz przemysłowy

Prowadząc własny warsztat lub działalność przemysłową, musimy liczyć się z koniecznością zakupienia odpowiedniego sprzętu, który ułatwi nam to dość wymagające zadanie. Bardzo istotną kwestią staje się wówczas utrzymanie porządku na terenie zakładu. Odkurzacze przemysłowe niosą ze sobą całą masę korzyści wynikających z ich stosowania, trzeba jednak umieć dobrać je we właściwy sposób. W tym artykule przedstawiamy kilka zasad, jakimi należy się kierować, wybierając sprzęt tego typu.

odkurzacz profesjonalny

Odkurzacze profesjonalne i ich rodzaje

Utrzymanie czystości w miejscu pracy jest jednym z obowiązków leżących zarówno po stronie pracowników, jak i pracodawcy, od niego zależy bowiem nierzadko nie tylko lepsze samopoczucie, ale również i zdrowie. Co dość oczywiste, używany do sprzątania sprzęt należy dostosować do specyfiki danej branży. Odkurzacz profesjonalny to rozwiązanie idealnie nadające się do wykonywania wielu czynności gwarantujących utrzymanie czystości na wymaganym poziomie zarówno w zwykłym biurze, jak i warsztacie samochodowym czy na linii produkcyjnej.

1 2