Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

Zimowe porządki w biznesie

Chociaż zima kojarzy nam się przede wszystkim z błogim spokojem i wieczorami spędzonymi pod kocem z kubkiem gorącego kakao – to na upragniony spokój należy najpierw zapracować. Niestety, podobnie jak jesienią, zima jest porą roku, która charakteryzuje się generowaniem sporej ilości odpadów – i nieustannej walki o porządek oraz klientów. Zwłaszcza w sektorze usług.

Nie daj się zaskoczyć!

Mogło by się wydawać, że wraz z zagrabieniem liści i zebraniem ich wydajnym odkurzaczem do liści możemy odetchnąć z ulgą. Nic bardziej mylnego. Nadchodzące spadające śniegi zmieszają się wkrótce z piaskiem i ziemią, które nieustannie będziemy wnosić do naszego miejsca pracy – a co gorsza, również do samochodów, którymi wozimy klientów czy dostarczamy towar.

W niewątpliwie trudnej sytuacji znajdują się również właściciele hotelów czy restauracji – którzy w okresie zimowym ze zwiększoną czułością muszą dbać o wygląd swoich biznesów. Utrzymanie porządku i pomieszczeń w świeżości dla podróżujących klientów jest przecież wizytówką dla tych instytucji, i nie ma nic gorszego niż niezadowolony klient wystawiający niepochlebną opinię w serwisie internetowym, którą widzą inni potencjalni goście.

Również biura muszą zadbać o porządek, nie tylko na co dzień – aby praca przebiegała w miłej i przyzwoitej atmosferze, ale również – aby nic nie zakłóciło długo wyczekiwanej wigilii pracowniczej. W końcu również wiele instytucji sektora publicznego jak urzędy, szkoły i przedszkola – nie mogą pozwolić na to, aby ich pracownicy i podopieczni spędzali czas w nieodpowiednich warunkach.

Kompaktowy odkurzacz do biura.

Dobrym rozwiązaniem staje się więc wysokiej jakości odkurzacz, dzięki któremu odpowiednio wysprzątamy miejsce pracy i upewnimy się, że to czego nie zatrzymała wycieraczka przed wejściem, powstrzymamy my – przed rozniesieniem na całą powierzchnię placówki. Skorzystać możemy np. z kompaktowego odkurzacza o dużej mocy ssania – Nilco S20 Eco Power.
Nadaje się on przede wszystkim wszędzie tam – gdzie zadbać należy o spokój pracowników i klientów. Nilco S20 Eco Power jest nie tylko cichy, ale i wydajny. Łączy w sobie innowacyjną technologię oraz ergonomiczny kształt. Idealnie sprawdzi się do pracy w biurach, szkołach, urzędach i szpitalach – czyli wszędzie tam, gdzie liczy się kultura pracy w ograniczaniu zbędnego hałasu. Co ważne, pracując w trybie ECO – S20 ogranicza pobór energii elektrycznej, zachowując jednocześnie dobrą wydajność pracy. Dzięki temu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami na każdej powierzchni – a koszty zużycia energii pozostaną niewielkie.

Mocny odkurzacz – mały budżet

A co w przypadku, gdy dysponujemy niższym budżetem, ale również zależy nam na regularnym i wydajnym odkurzaniu naszej placówki? W tym wypadku warto rozważyć kompaktowy odkurzacz Fiorentini BABY. Charakteryzuje się on bardzo przyzwoitą wydajnością – przy mocy 900W osiąga on przepływ powietrza 48l/s oraz podciśnienie 250 mBar. BABY przeznaczony jest przede wszystkim do przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych, jak i pomieszczeń przedszkolnych i hotelowych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że bardzo łatwo można go przenieść z jednego miejsca w inne i szybko wykonać planowane prace.