Odkurzacze przemysłowe i instalacje centralnego odkurzania

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 61 66 20 777

Zapraszamy w godz.

08:00 - 16:00

Napisz do nas

biuro@wirexim.pl

Wiosenne porządki w biznesie

Wiosenne porządki – to właśnie ta fraza najbardziej kojarzy nam się z nadejściem pierwszych ciepłych dni w roku. I chociaż może się wydawać, że to zimą oraz jesienią nasze ręce będą pełne prac porządkowych – to również i wiosną należy odpowiednio się przygotować.
Wiosenne porządki czas zacząć!

Gotowi na wszystko!

Chociaż jesienią wszędzie pojawiają się opadające liście, piasek oraz błoto – to również wiosną należy zmierzyć się z ich pochodnymi, zwłaszcza z piaskiem. Zimą ochraniał nas przed nieproszonym poślizgiem, natomiast wiosną – przyczynia się do powstawania błota i ogólnego nieporządku w każdym obszarze w jakim się znajduje – na alejkach, zamkniętych drogach, czy chociażby w obrębie firmowego parkingu. Zanieczyszczenia te nieustannie będziemy wnosić do naszego miejsca pracy, co będzie wymagało nieustającej pracy serwisów sprzątających i/lub pracowników, a nie ma przecież nic gorszego niż nieefektywnie prezentujące się biuro, w domyśle mające być wizytówką firmy.

Zamiatarka na wiosnę

Tutaj z pomocą każdemu przedsiębiorcy przychodzą zamiatarki z napędem własnym lub zamiatarki ręczne, takie jak modele Fiorentini SP 500 BT lub Fiorentini CARPET SWEEPER 650. Carpet Sweeper 650 idealnie sprawdzi się do sprzątanie płaskich powierzchni, zarówno tych twardych – jak i pokrytych miękką wykładziną – natomiast Fiorentini SP 500 BT, to urządzenie wyposażone w silnik elektryczny, którego autonomiczny czas pracy wynosi aż do 3 godzin – na jednym ładowaniu.
Bardziej wymagającym użytkownikom, którzy wyczyścić muszą o wiele większe powierzchnie – polecamy zamiatarki z fotelem operatora, oraz wysoce skuteczne zamiatarki miejskie. Te ostatnie, dzięki wyposażeniu w kabinę z ogrzewaniem oraz klimatyzacją – idealnie sprawdzą się w działaniu w kapryśną wiosenną pogodę, podczas oczyszczania placów, dziedzińców, parkingów, dworców, a nawet dróg miejskich.

Mały odkurzacz do biura

Również dla właścicieli punktów gastronomicznych i branży wypoczynkowej – wiosna, staje się miesiącem spodziewanych zysków, ale również niesie za sobą nowe wyzwania oraz wzmożony trud zadbania o porządek. Niewątpliwie docenić należy prostsze – ale równie skuteczne rozwiązania. Aby zachować czystość w pomieszczeniach w których przebywają klienci, możemy skorzystać z Nilco S20 Eco Power – czyli małego odkurzacza biurowego. Jest on nie tylko cichy, dzięki czemu nie zakłóci spokoju pracownikom, ale również oszczędny. W trybie ECO – Nilco S20 Eco Power znacząco ogranicza pobór mocy, zachowując jednocześnie wysoką kulturę pracy.

Wiosenne Remonty

Wiosna to również czas na skuteczne prowadzenie wielu prac i remontów. To właśnie w tym okresie pogoda staje się naszym największym sprzymierzeńcem – wyższe temperatury, mniejsza wilgotność powietrza i dłuższe dni sprawiają – że przeprowadzenie prac jest o wiele skuteczniejsze i szybsze. Warto jednak sobie pomóc i wykorzystać innowacyjne sprzęty jakie proponuje Wirexim, jak odkurzacze przemysłowe – Sibilia S10 – zapewniająca doskonałą jakość do wielu prac przemysłowo-budowlanych. Idealnie nadają się do zasysania biomasy, pyłów, metalowych drobin czy cementu i mają za zadanie usunięcie dużej ilości odpadów i pyłów przy pomocy węży – idealnie sprawdzając się na budowach czy w zakładach przemysłowych.
Do mniej wymagających prac remontowych idealnie nada się odkurzacz przemysłowy Wirvac WV – który może zostać zabudowany na samochodzie dostawczym. Wysoce mobilny – idealnie sprawdzi się w mieście, oraz w trudno dostępnych lokalizacjach.